Balet pro dospělé

Není výjimkou, pokud se naši dospělí "žáci" tancem často vrací do svého dětství, kdy sami navštěvovali baletní kroužky, anebo si jednoduše chtějí splnit dávný sen a vyzkoušet, co balet obnáší. Dalším typem frekventantů kurzů jsou ti, kteří hledají neotřelý způsob formování postavy a zbavení se přebytečných kil. Proč se dřít na posilovacích strojích ve fitness, když si tělo můžete stejně tak zpevnit půvabným pohybem? Protáhnete si svaly, srovnáte držení těla a spálíte přebytečné kalorie na lekcích baletu. Všem bude stejnou odměnou příjemný nával endorfinů a slastný pocit z užitečně stráveného času.

Výuka dospělých probíhá ve dvou skupinách bez ohledu na věk. První skupina je určena pro úplné začátečníky. Přes základní prvky klasického tance u tyče se v průběhu 90-ti minutové lekce „žáci“ nenásilnou formou snadno protančí do „port de bras“ na volnosti. Dle pokročilosti a zájmu lze již v této skupině začít s tancem na špičkách. V závěru lekce se naučíte některou z množství variací známých baletů. Dalším studiem je možné postoupit do pokročilejší skupiny, ve které výuka i nadále zohledňuje fyzické předpoklady a dosaženou technickou úroveň „žáků“.

Není na škodu, pokud si i maminky malých baletek sami zkusí, čím jejich děti na hodinách tance prochází a co obnáší cesta za vysněným snem být baletkou. Výhodou je zde možnost účasti na jednotlivých lekcích, od jedné až po permanentku pro 10 návštěv.

Přihlásit se do kurzů můžete prostřednictvím přihlašovacího formuláře v záložce ZÁPIS-PŘIHLÁŠKA, anebo nám přímo zavolejte.