Balet pro dospělé

Milé dívky, dámy, přihlásit se do kurzů můžete v záložce ZÁPIS-PŘIHLÁŠKA prostřednictvím vyplnění přihlášky, přihlašovacího formuláře, anebo nám jednoduše napište e-mail se svým požadavkem. Nezapomeňte napsat o kterou úroveň máte zájem. Jestli se nemůžete rozhodnout, vyzkoušejte si je obě. Nebojte se nás navštívit nezávazně, zkusit si 1 lekci a pak se dál rozhodnout, jestli chcete v baletu dál pokračovat.

Není výjimkou, pokud se naši dospělí "žáci" tancem často vrací do svého dětství, kdy sami navštěvovali baletní kroužky, anebo si jednoduše chtějí splnit dávný sen a vyzkoušet, co balet obnáší. Dalším typem frekventantů kurzů jsou ti, kteří hledají neotřelý způsob formování postavy a zbavení se přebytečných kil. Proč se dřít na posilovacích strojích ve fitness, když si tělo můžete stejně tak zpevnit půvabným pohybem? Protáhnete si svaly, srovnáte držení těla a spálíte přebytečné kalorie na lekcích baletu. Všem bude stejnou odměnou příjemný nával endorfinů a slastný pocit z užitečně stráveného času.

Výuka dospělých probíhá ve dvou skupinách bez ohledu na věk. První skupina je určena pro úplné začátečníky. Přes základní prvky klasického tance u tyče se v průběhu 75-ti minutové lekce „žáci“ nenásilnou formou snadno protančí do „port de bras“ na volnosti. Dle pokročilosti a zájmu lze již v této skupině začít s tancem na špičkách. V závěru lekce se naučíte některou z množství variací známých baletů. Dalším studiem je možné postoupit do pokročilejší skupiny, ve které výuka i nadále zohledňuje dané fyzické předpoklady a dosaženou technickou úroveň „žáků“.

 Moc se na vás těšíme...